• Новак
СР Преносни USB Читач на картички На Rotatable Виолина Стил Висока Брзина на Микро SD Картичка T-Flash Мемориска Картичка До 64GB 3 Бои

СР Преносни USB Читач на картички На Rotatable Виолина Стил Висока Брзина на Микро SD Картичка T-Flash Мемориска

DEN 30.00
DEN 35.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.1 стандард. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Карактеристики : 1.Компактен и rotatable дизајн,лесен и удобен за носење.Со мемориска картичка,може да се направи во складирање диск со поддршка за plug and play. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Поддршка USB2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Главните карактеристики

Тип:
SD Картичка
Број На Модел На:
UCR-036
Интерфејс:
USB
Картичка Слотови:
Еден
Инсталација:
Внатрешна
Пакет:
No
Бренд Име:
SR

Избор на клиент