• Новак
8848 Бренд Жените Ранец Женски Туристички Ранец Водоотпорен Материјал Голем Капацитет 20.6 L Торба Популарни Style111-006-003

8848 Бренд Жените Ранец Женски Туристички Ранец Водоотпорен Материјал Голем Капацитет 20.6 L Торба Популарни

DEN 1749.00
DEN 3643.68
-52 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа може да се разликува малку од слики поради различни monitor display. Ви благодариме за доаѓање се Очекува следната време
.8848 Бренд Жените Ранец Женски Туристички Ранец Водоотпорен Материјал Голем Капацитет 20. Ако е датум на испорака доаѓа , но не сте се примени на објект , можете да контактирате со нас се прошири датум на испорака . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации . Се враќа : Ако сте примиле неисправни или погрешен точка , или било какви други проблеми , ве молиме прво контактирајте со нас bedore ќе се направи нешто . Повратни информации : ве Молам, дај ми 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, доколку постои било каков проблем . Испорака на други земји : Општо земено , Ќе брод вашата нарачка од Кина од страна на Кина Пост Redistered Воздух Пошта во 3-7 работни дена . Тоа е за 15-60 дена за повеќето земји , во некои земји, може да трае повеќе денови, како што се Бразил ,Аргентина. Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.6 L Торба Популарни Style111-006-003 Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Крпеница
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
111-006-003
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Затворање Тип:
string
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
8848
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Softback
Декорација:
Појаси
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Крпеница
Тип На Објект:
РАНЕЦ
Материјал:
500 Г Водоотпорен Оксфорд
Ранец тип:
Мека назад
Вршење На Систем За:
Мека Рачка
Затворање Тип:
string
Стил:
моден стил
Внатрешната Структура :
15.6 инчен лаптоп
Декорација:
Појаси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Европски и Американски Стил

Избор на клиент