• Новак
Црна И Бела 2 Боја на Располагање 22.2 мм*10см Велосипед Мали Помошни Handlebar Велосипед Остатокот Handlebar SCS001

Црна И Бела 2 Боја на Располагање 22.2 мм*10см Велосипед Мали Помошни Handlebar Велосипед Остатокот Handlebar

DEN 503.52
Во достапна форма

Пристапност

Големина : 22.2 мм*100mm Тежина : 160g/пар Материјал : Алуминиум Легура

Главните карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
SCS001
Бренд Име:
SENQI
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Тип:
Мали Помошни Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Ширина:
300 - 400mm

Избор на клиент