• Новак
SMILYOU Сосема Нов LCD Екран MP4 Плеер за Музика Третата Генерација на Ултра Тенок Media Player Поддржува ТФ/SD Картичка

SMILYOU Сосема Нов LCD Екран MP4 Плеер за Музика Третата Генерација на Ултра Тенок Media Player Поддржува ТФ/SD

DEN 476.64
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот ве молиме да го прочитате :
Наредби за помалку од 10 долари нема да имаат валидна следење на број!!!
Ве молиме НЕ го отворам било спорови без комуникација!!! Како што може да се сигурни дека секоја парцела може да биде доставен во рок од вети време. Ве молиме проверете ги сите информации во однос пред купување. Ако имате било какви прашања во врска со пратката, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе се плати за нарачката, ве молиме бидете сигурни дека сте го информираше вистинската боја, и исто така, ќе имаат двојно проверени примачот информации, вклучувајќи го вашето име и презиме, адреса, телефонски број и пост код, така што можеме да испрати парцела без одлагање. Ако постои каква било штета на вашиот пакет, ве молиме распрашајте се на пост лице задолжено за издавање на релативната документ. Или ако пратката се водат за исчезнати, ние ќе испрати еден за вас.0 порт : се поврзува лесно со вашиот компјутер со помош на USB кабел
Јазична поддршка : Мулти-јазици
Бои : Црна,сина,сребрена,розева,зелена
Напомена :
Треба да го вметнете ТФ-картичка пред да го користите за
Не користите MP3 Плеер (сите електронски производи) кога тоа е да биде обвинет
Пакет се вклучени :
1 * MP3 плеер(не се вклучени ТФ/Sd картичка и слушалка)
1 * полнење кабел
Повеќе треба да знаете :
1.

Главните карактеристики

боја:
црна, зелена, роза, сина, сребрена
Функција:
Слика Гледачот
Бренд Име:
SMILYOU
Аудио Видео Поддршка:
WMV
Тело Материјал:
Метал
Пакет:
No
Вградениот Звучник:
Yes
Големина На Екранот:
2 - 4
Резолуција На Екранот:
400x240
Bluetooth:
No
Број На Модел На:
MP4
WIFI:
No
Аудио Формат Поддршка:
Mp3
Надворешна Меморија:
Yes
Меморија Големина:
Без меморија
Поддршка ТФ-картичка:
Yes
Is_customized:
Yes
Големина На Екранот:
< 2
Поддржани Видео Формат:
AMV

Избор на клиент