• Новак
100 Парчиња Расположливиот Burette Pipette Dropper Пластични Ware Лабораториски Материјали 1Ml

100 Парчиња Расположливиот Burette Pipette Dropper Пластични Ware Лабораториски Материјали 1Ml

DEN 408.00
DEN 480.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација :
Материјал : Пластика
Капацитет : 1 ML
Големина на :
Должина : 14cm
Ширина : 1cm
Пакетот вклучува :
100pcs

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Bi009003-1
Ефект:
Коска Нега

Избор на клиент