• Новак
BLESSUME Свештенството Алб Католичката Црква се Поклони Одежди Крштението Облека D003

BLESSUME Свештенството Алб Католичката Црква се Поклони Одежди Крштението Облека D003

DEN 2035.00
DEN 2543.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


BLESSUME Свештенството Алб Католичката Црква се Поклони Одежди Крштението Облека D003 100% Сосема Нова Боја : Бела Големина : L/XL/XXL Материјал : Полиестер Како displpay ефекти, сликата и вистински точка може да се покаже мало боја разлика. pls вид преовладуваат!

Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Извор:
Clegry
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Свештенството Облека
Бренд Име:
BLESSUME
Пол:
Мажи
Извор Тип:
Историски
Компоненти:
облека
Знаци:
Clegry

Избор на клиент