• Новак
памук пастирски elagant сини цвеќиња цвет крпа twill ткаенина за DIY детска постелнина облека се облекуваат дома декор ткиво ткаенина

памук пастирски elagant сини цвеќиња цвет крпа twill ткаенина за DIY детска постелнина облека се облекуваат

DEN 281.00
DEN 326.40
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 1-5 cm отстапување постои.ПЕГЛА НА РЕВЕРСОТ НА ТКАЕНИНА. Да се ХОНГКОНГ,МАКАО,ТАЈВАН клиенти : За повеќе од 2 метри(вклучувајќи го и)наредби,вашата цел ќе биде бесплатен превозот од SFEXPRESS,ве молиме да ни кажете за да ја прилагодите товарни пред исплата.
Фотографиите се направени во природната сончева светлина,Поради разликите во камери и компјутер
екрани,боја не може да биде точно represended
Нега : Светлина, боја ТКАЕНИНИ, генерално, не исчезнат, темни бои неколку пати пред таму ќе
се лебди боја миење, не влијае на користењето. Боја можеби малку различни, поради moniter,особено на некои крпа на крем или беж боја изгледа како бела! Ние само го продаде ТКАЕНИНИ,ние donn не го продаде beddings. како ќе се намали : 1 метар =должина 100*ширина 1pc, 1. Важно : во Врска со ширина : имаме ткаенини од ширината 140cm,145cm,160cm,итн. Повеќето наредби брод во 3 работни дена по уплатата. КАКО ќе се НАМАЛИ : На пациентот ќе биде предаден во 1 парче,освен пре-сече buddles.99 инчи)
Должина : ве молиме изберете должина,ако сакате повеќе, ве молиме пополнете во квантитетот, ние ќе ви испратиме континуирано ткаенина(100cm=1.

Главните карактеристики

Големина:
50x160cm, 100x160cm, 150x160cm, 200x160cm, 250x160cm
Бренд Име:
Љубов Daisies
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
160cm
Стил:
Twill
Тип:
печатени twill памучна крпа
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Никој
Употреба:
постелнина,кукла облека,фустан, маса крпа,рачно производство итн
Големина:
ве молиме изберете моделот и големината
се водат:
Никој
Печатење:
Цвеќиња
боја:
Сина

Избор на клиент