• Новак
година Нови Нокти метал deconations,Метален накит легура диск Заградени 24pcs ,6mm тркала помине накит.

година Нови Нокти метал deconations,Метален накит легура диск Заградени 24pcs ,6mm тркала помине накит.

DEN 118.00
DEN 143.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис
2016 година Нови Нокти метал deconations,Метален накит легура диск Заградени 24pcs ,6mm тркала помине накит.
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов
Боја : шарени кристално
Големина : 6mm Круг
Тежина : 15g
Повеќе слики Тркала ве Молиме кликнете на сликата подолу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1wheel
Големина:
6cm
Тежина:
10g
Број На Модел На:
NT02
Материјал:
Метал
Количина:
1wheel
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна

Избор на клиент