• Новак
Роуз Везови Чипка Јака Везени Чипка Ткаенина Јака Чипка Прибор За Облека Neckties

Роуз Везови Чипка Јака Везени Чипка Ткаенина Јака Чипка Прибор За Облека Neckties

DEN 336.00
DEN 372.96
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 20-60 дена.
Големина : 33*28cm
Количина : 1 парчиња/многу
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
. Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Rayon / Најлон
Техника:
Извезена
Ширина:
33*28cm
Број На Модел На:
LA16062307

Избор на клиент