• Новак
3Pcs Секси Мажи Имитација Ieather Камшик Бикини Кратко Патент долна облека Tanga Т-назад

3Pcs Секси Мажи Имитација Ieather Камшик Бикини Кратко Патент долна облека Tanga Т-назад

DEN 767.52
Во достапна форма

Пристапност


Се врати и враќање :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Превозот :
1. Ве молиме игнорира големина ознака на камшик, како што е во Азија големина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
*големина избор за оваа аукција е во НАС стандардна големина.54 СМ)
Големина
М
L
XL
Половината
CM
66~74
70~78
74~82
инч
26~29
28~31
29~32
Големината е Азија Големина, ве Молиме изберете ја вашата правото големина и боја. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
*ние препорачуваме да нарачате големина нагоре. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Занитвам
Функција:
термичка
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
LE1107-3
Бренд Име:
JAXFSTK
Пораст Тип:
низок Пораст

Избор на клиент