• Новак
Cantaloupe Нови Нерѓосувачки Челик Машина Лубеница Диња Slicer Прирачник Овошје Кујнски Алатки Бесплатен Превозот

Cantaloupe Нови Нерѓосувачки Челик Машина Лубеница Диња Slicer Прирачник Овошје Кујнски Алатки Бесплатен Превозот

DEN 128.00
DEN 159.36
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ . Други земји : 15 -55 дена . ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.Предмет тип : Лубеница Диња Slicer Машина/Кујнски Алатки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 1 парче Боја : види слика Големина : 245*30ММ
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери .

Главните карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент