• Новак
Топла Продажба Бебе Троседот Гумени Научат столче Обука седиште Симпатична Плови Коњ Гумени Стол Бебе Играчки Животинско Деца Седиште за Дете Играчки

Топла Продажба Бебе Троседот Гумени Научат столче Обука седиште Симпатична Плови Коњ Гумени Стол Бебе Играчки

DEN 1041.00
DEN 1487.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Избегне остри оружја или хемикалии.Може да не се сеќавам кога се користи во врела вода директно во базен, за да се избегне оштетување на базен, прво треба да се стави ладна вода и потоа го ставаат во жешка вода бања на температура погоден за човековото тело, но, исто така, ги оставаше децата да пливаат во базен.
Совети :
1.Сите воздух кодот за усвојување на единствен безбедност приклучокот за гас истекување, дури и не се отвори за воздух заклучување на течење, само рака зграпчи за самопочит воздух заклучување или вметнете самопочит род (конфигурирани во базен) може да биде.Користење на двојно кристал меур дното, поудобно и побезбедно.Најдобар гумени производ сатурација на 80%, не е над-надуени.Одделни слоеви на безбедноста airlock, односно гумени е потребно, гумени слоеви со неколку слоеви, повеќе удобен и практичен.Базен полн со уникатни внатрешни и надворешни печатење,брилијантни бои,може да го стимулира бебето оптичкиот нерв.Зачувување на телото на опрема, не користете вода.Децата мора да бидат под возрасни надзор.
Карактеристика На Производот
1.Не се сеќавам гумени висок притисок на гас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Додатоци
Бренд Име:
UBMAMA
Шаблон Тип:
Цртан филм
Возраст:
> 3 години
Тип:
Друг Вид
Број На Модел На:
A174
Материјал:
Еко-пријателски ПВЦ

Избор на клиент