• Новак
1 Парчиња 13-25x2W DC39-84V 430mA - 450mA 30W 40W LED Драјвер Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight

1 Парчиња 13-25x2W DC39-84V 430mA - 450mA 30W 40W LED Драјвер Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight

DEN 374.40
Во достапна форма

Пристапност

Модел : 13-25x2 W ( 13-25 серија 2 паралелни ) Моќност : 40 W Влезен Напон : AC85-277 V Излезен Напон : DC39-84 V Излез Тековната : 430m A±5% Ефикасност : 90% Фактор на Моќ : 0.95 Функција : Тешко Пластични школка, 100% Сосема Нов, најдобар квалитет Заштита : Краток спој заштита, во Текот на моќ заштита, во Текот напон заштита Пакет се Вклучуваат : 1 pieces13-25x2 W LED Драјвер + 1 парчиња црвено црн кабел конектор

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Постојан Струја
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
13-25*2W
Излезниот Напон:
39-84V
Гаранција:
3year
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Тежина:
80g
Влезен Напон:
85-277V

Избор на клиент