• Новак
20 Компјутери Прозорец Црна Rim Капа Патување Големина на Примерок Случај w Пластични Јасно Тегла Складирање 30g (AY81(30)W-C=20pcs)

20 Компјутери Прозорец Црна Rim Капа Патување Големина на Примерок Случај w Пластични Јасно Тегла Складирање

DEN 1963.20
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.8 Висина, cm) ** Бесплатен Превозот ** БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на следниве земји : Австралија, Индија, Индонезија, Иран, Израел, Јапонија, Јордан, Кувајт, Кореја, Малезија, Нов Зеланд, Филипините, Сингапур, Саудиска Арабија, Шри Ланка, Тајланд, Турција, Обединетите Арапски Емирати, Виетнам, сад, Канада, Велика Британија, Германија. Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката. Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
AY81(30)W-C=20pcs
Капацитет:
30 Грам
Материјал:
Пластични
Големина:
5.0 Dia x 2.8 Height cm

Избор на клиент