• Новак
Голем Був Дрво Ѕид Уметност Налепница Отстранлив Оркестарот Детска Градинка Винил Decal DIY Ѕид Налепници За Детска Соба Бебе Ѕид Decals D820

Голем Був Дрво Ѕид Уметност Налепница Отстранлив Оркестарот Детска Градинка Винил Decal DIY Ѕид Налепници За

DEN 899.00
DEN 945.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


4311666128853454 Повеќе Дизајн Можете Да НИ се Допаѓа $ 26.90 /парче US $ 28.80 /парче US $ 29.98 /парче US $ 47.75 /парче US $ 48.00 /парче US $ 29.98 /парче US $ 52.98 /парче US $ 32.70 /парче US $ 35.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 22.20 /парче US $ 14.98 /парче материјал : еколошки ПВЦ големина : 180cm високи 190cm високи високи 230cm
Оваа Работат Напорно цитати ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашата канцеларија и дома.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
pls остави порака за thees боја 1.дрво и був__ 2.остава__ расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна.инаку ние ќе брод стандардната боја,ви благодариме

Главните карактеристики

боја:
прилагодено боја
Големина:
150cm tall, 190cm tall, 230cm tall
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
Д-820
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
HUAIDE
Спецификација:
Three-piece Package
Материјал:
Пластични

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�