• Новак
5pcs 5M 20leds Свадба Самовила Cristmas Светла топка Светилка за Дрво Празник Led Светло Декорација Партија Нова Година, Со опашка приклучок

5pcs 5M 20leds Свадба Самовила Cristmas Светла топка Светилка за Дрво Празник Led Светло Декорација Партија

DEN 1302.00
DEN 1370.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Бренд Име:
Aixy
Обликот:
Флорални
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Број На Модел На:
LCHC902/LCHC900/LCHC901
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип На Објект:
Монистра
сертификација:
CCC,CE,RoHS
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Должина:
5m
Led количина:
20led/еез
Гаранција:
2 години
Место:
Кина
Напон:
12-240V

Избор на клиент