• Новак
Gleagle е ML 4108 380KV 4108 Brushless Мотор За Мулти-роторот Quadcopter Hexacopter РК Летало

Gleagle е ML 4108 380KV 4108 Brushless Мотор За Мулти-роторот Quadcopter Hexacopter РК Летало

DEN 1221.00
DEN 1313.28
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Пакет содржина : 1 компјутер* ML4108 380 KV Brushless Мотор

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
ML4108 380KV
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 6
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
ML4108 380KV мотор
ML4108 380KV Brushless Мотор:
За Multirotor Quadcopter Hexa

Избор на клиент