• Новак
03 еден за дете plaid plaids руно американското знаме бебе h ќебе на креветот микрофибер bedspread лето еден

03 еден за дете plaid plaids руно американското знаме бебе h ќебе на креветот микрофибер bedspread лето еден

DEN 720.00
DEN 2399.52
-70 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
200x220cm, 150x200cm
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Број На Модел На:
Меки Меко Чувство
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Тежина:
Fluffy Soft Feeling
Стил:
Пастирски
Употреба:
Хотел,Пикник,Дома
Обликот:
правоаголник
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Возрасна Група:
Деца
Измијте Стил:
Рака Мие
одделение:
Квалификуван
Шема:
Предиво Обоена

Избор на клиент