• Новак
Трговија На Големо 100 Парчиња Козметички Додатоци Шише Флип Под Шише Ограничување Чистење Крем Козметика Пакување Црево 100 Ml Емулзија

Трговија На Големо 100 Парчиња Козметички Додатоци Шише Флип Под Шише Ограничување Чистење Крем Козметика Пакување

DEN 2643.00
DEN 3109.44
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


100 ML Clamshell црево шише
Материјал : PE
Детални Големина : 14.5 cm*6.2 cm Дијаметар : Околу 3,5 см
Боја : Бисер Бели
Функција :
1 Шише тело избирање на висок квалитет на ЈП материјал, мека, еластична.
2 Шише капаче избор на високо квалитетни PP материјали, здравје и безбедност, добра запечатување.
3 Clamshell дизајн, лесно да се користи.
4 Компактен дизајн, лесно да се носат.
Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.
Погодна за пакување шампон, лосион, креми и други козметика пакување.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
Bb002022-1
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега

Избор на клиент