• Новак
10Per Многу Високо Квалитетни Пластични Опрема Ракав Конектор Парче Пси Мелница за Месо Резервен Дел Прилагодени За Bosch Нови Некористени

10Per Многу Високо Квалитетни Пластични Опрема Ракав Конектор Парче Пси Мелница за Месо Резервен Дел Прилагодени

DEN 364.32
Во достапна форма

Пристапност

Големина : како на сликата show(Затоа што тоа е рачни мерења на локации, може да има некои грешки) Погодни став Siemenz MF155, Bosch MFW1501, MFW1507, MFW1511, MFW1545, MFW1550, MUM4406, MUM4450, MUM4485, MUM4486, MUM4585, MUM4655, MUM4656, MUM4657, MUM4675, MUM46 CR, MUM4756, MUM4757, MUM4780, MUM4855, MUM5213, MUM5424, MUM5634 Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои грешки)

Главните карактеристики

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
Мелница За Месо Делови

Избор на клиент