• Новак
100pcs 13mm Акрилна Зелена Цвет Копчиња Сребро Позлатен Сјајна Boutons Копчето за Шиење Облека Додатоци

100pcs 13mm Акрилна Зелена Цвет Копчиња Сребро Позлатен Сјајна Boutons Копчето за Шиење Облека Додатоци

DEN 250.08
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1.99 3pcs/многу 4. Големина : Прибл за 13mm Боја : ЗЕЛЕНА Сјајна Материјал : 100% акрил Дупка големина : 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот.Бесплатен Превозот!200pcs/многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs/многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yiasangly
Техника:
Обоена
Материјал:
acryl
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Обликот:
Цвет
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
P066077
Тип:
копчиња за шиење
боја:
Зелена
Големина:
13mm
Копчето Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes

Избор на клиент