• Новак
WELLMORE кожа хривнија жените шарм нараквици магнет тока ликвидација хривнија Бохемски нараквици boho закачам на големо B21602

WELLMORE кожа хривнија жените шарм нараквици магнет тока ликвидација хривнија Бохемски нараквици boho закачам

DEN 213.00
DEN 283.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавница
Фабрика Директни добредојдовте на големо и мало
answer : ___________________________ note :
1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail . САД usualy потреби 15-25 работни дена. друга земја тоа обично се земаат 15 до 35 работни дена (зависи од локацијата) за да стигне до одредиштето во поголемиот дел од светот ,но некои причини, packge може да потрае подолго време за да се дојде до вашиот дом.
Цел≥150$, бесплатен превозот со ЕМС/DHL
2 : Ако цел голема количина, ве молиме контактирајте со нас . Тука сите наши предмети се нови убав и модерен со ниска цена, трговија на големо добредојде!
Ве молиме да користите "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања можете да контактирате со мене или ме напушти! Ви благодариме !

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B21602
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
wellmore
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
Никој
is_customized:
Yes

Избор на клиент