• Новак
Убава Бебето рачно изработени Волнени Деца Чевли (1-18 месеци)

Убава Бебето рачно изработени Волнени Деца Чевли (1-18 месеци)

DEN 287.52
Во достапна форма

Пристапност

Име на производ : Рачно Плетење Капчиња Чевли Сезони : пролет , лето , есен , зима Материјал : Б aby Кашмир Големина : 11cm ( затоа што тоа е рачно изработени , може да 0.5 cm грешки ) карактеристики на Производот оваа мали чевли , погоден за 1-18-месец-стариот бебе , и чевли и чорапи , волнени чорапи , рака - хеклани .

Главните карактеристики

Бебе Возраст:
0-6 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Предиво
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Синтетички

Избор на клиент