• Новак
7.7*11.1 CM Шарм Музичар Гитарист Силуета На Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена C7-0618

7.7*11.1 CM Шарм Музичар Гитарист Силуета На Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена

DEN 46.00
DEN 76.32
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Понудата Со Доверба!.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.1 CM Шарм Музичар Гитарист Силуета На Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена C7-0618
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
C7-0618
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
7.7cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
11.1cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Избор на клиент