• Новак
15Pcs/Многу PC10-04 10мм да 1/2 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

15Pcs/Многу PC10-04 10мм да 1/2 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.0 MPa Негативен Притисок : -750mm Hg
Притисок Доказ : 1. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Па се чувствуваат слободни да контакт. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Опис :
PC10-04 10мм да 1/2" Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT
Количина : 15 компјутери Медиуми : Воздушни или Вакуум Оперативен Притисок : 0 ~ 1. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!
.5 MPa
Температурата на работа Опсег : 5 ~ 60 C°
Материјал на Цевката : Полиуретан или Најлон Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. answer : ___________________________ Note : Бразил.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
PC10-04 (10мм---1/2)
Тип:
Приклучоци

Избор на клиент