• Новак
Преносни батеријата воздушна пумпа Аквариум риба резервоарот Оксигенираната Живи Мамки за Риболов Aerator RS R-212

Преносни батеријата воздушна пумпа Аквариум риба резервоарот Оксигенираната Живи Мамки за Риболов Aerator RS

DEN 665.00
DEN 699.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1.Добар квалитет,competitve цена.R-212 Материјал : Пластика
Напојување : 2*1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2.100% се провери Пред Превозот
4.3 kg
проток : 1 L/min Бучава : 25d B Батерии не се вклучени
Специјалност Високи перформанси Висока излезна Тивка работа Генијален & удобен
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!
.5 V DC
Тежина : 0. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1. MOQ : 1pcs
3.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2.
Преносни батеријата воздушна пумпа Аквариум риба резервоарот Оксигенираната Живи Мамки за Риболов Aerator RS R-212
Име на производ : Преносни батеријата пумпа
Опис : Точка Бр.

Главните карактеристики

Големина:
R 212
Тип:
Риба
моќност:
1W
Материјал:
Пластични
Цевка Калибар:
0.5 cm
Број На Модел На:
R-212
Напон:
2*1.5V DC
боја:
сива

Избор на клиент