• Новак
Помошен Продолжување Кабел Аудио Кабел за приклучок од 3,5 mm машки да Стерео женски за Телефони, Слушалки, Звучници, MP3 Плеери

Помошен Продолжување Кабел Аудио Кабел за приклучок од 3,5 mm машки да Стерео женски за Телефони, Слушалки,

DEN 62.00
DEN 78.24
-21 %
Во достапна форма

Пристапност3.5 mm Стерео проширување кабли се однесува на врската помеѓу MP3 плеери, паметни телефони, таблети, компјутери или други аудио уреди со 3.5 мм помошни порта ПОМОШЕН и вашиот приклучок за слушалки, преносливи звучници, засилувач, AV ресивер, или со автомобил стерео Слушалки продолжување кабел конструиран со мека ПВЦ јакна, полиран метал конектори, и вирус-олеснување прстени се зголемува флексибилноста и трајност на Аудио Машки да се Женски Продолжување кабел ќе колега совршено со премиум слушалки или додадете потребни должина на постоечките кабел поставување,Чекор надолу дизајн овозможува приклучоците целосно да се седи дури и кога обемни заштитни случаи се користи. Продолжување Слушалки Кабел со комбинација на позлатени конектори совети, голи бакар проводници, и плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси и lossless аудио пренос 3,5 mm приклучок за Слушалки Продолжување Кабел Компатибилен со Слушалки, i Phone, i Pad, i Pod,Samsung, LG, Nexus, Sony , Компјутери, Лаптоп, Macbook, i Mac, MP3 Плеери, автомобили, ТВ, ДВД, ТВ кутија. Сите со 3.5 мм аудио помошен стерео приклучок.

Главните карактеристики

боја:
Црвена
Должина:
50CM, 2m, 3m, 1m
Примена:
Говорник,DVD Плеер,Микрофон,Мултимедијални,Телевизија,За iPod,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Засилувач
Надворешниот Дијаметар:
3.5MM
Бренд Име:
ANNNWZZD
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Пакување:
Polybag
Конектор Б:
ПОМОШЕН,Speakon
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AF1002
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
ПОМОШЕН,Speakon
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
конектор:
Злато

Избор на клиент