• Новак
година 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик уво пирсинг тунели и приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар

година 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик уво пирсинг тунели и приклучоци тело накит уво проширувач reamer

DEN 181.92
Во достапна форма

Пристапност

Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.
>>за Повратни информации
Вашето големо задоволство е нашата бескрајна мотивација.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. ви благодариме за вашата помош. ви благодариме за вашата голема слава и голем фидбек. да Бразил, тоа ќе биде побавно, понекогаш ќе биде повеќе од 60days. ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Но, ако потрошувачите трошат повеќе од на производи ,ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days. ако сакате да ги нарачате тука и треба некои други примероци, ние ќе ви испратиме мостри заедно со вашата нарачка.

Главните карактеристики

Метална боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
KUBOOZ
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SH20171026
Објектот:
Телото Накит
CATAGORY:
уво приклучок и во тунелот
пирсинг:
уво
квалитет:
висок квалитет со гаранција
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Моден
Големина:
6-16mm
боја:
Сребро и злато
Пакет:
еден пар една торба
Обичај:
Yes

Избор на клиент