• Новак
FORUDESIGNS 2017 Топла 3D Печатење Козметички Торба Жените Шминка Кеси Голем Капацитет Trave Козметички Кеси Чанта Торбичка Патент

FORUDESIGNS 2017 Топла 3D Печатење Козметички Торба Жените Шминка Кеси Голем Капацитет Trave Козметички Кеси

DEN 672.00
DEN 959.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Купи Забелешка :
1.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.
Име : Шминка Кеси Големина : беа 25,5*12.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.Сите проблеми може да бидат решени доколку можете да контактирате со нас пред отворање на спор или да остават лоши повратни информации)
5. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.Имаме сопствен ранец и чевли фабрика, добредојдовте пад на превозот и трговија на големо купувачот)))
6.5*16cm Функција : ги Сместуваат Жените Markup Алатки Пол : Жените Дизајн : Животно може да биде малку грешка во големината, ве молиме оставете 1-2 см грешка) ви Благодарам
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
25.5
Објектот Тежина:
240g
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
12.5cm
Материјал Состав:
98%PV
Објектот Висина:
16cm
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
BT

Избор на клиент