• Новак
ДВЕ големини Црна плоштадот западен ресторан на вечера плоча главните разбира чинија за торта десерт Чоколади плочи

ДВЕ големини Црна плоштадот западен ресторан на вечера плоча главните разбира чинија за торта десерт Чоколади

DEN 671.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
WKP4009, WKP4011
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Обликот:
Плоштад
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Техника:
Мраз
Пластични Тип:
Меламнин
Број На Модел На:
WKP4009
Плоча Тип:
плоча јадење

Избор на клиент