• Новак
100PCS/МНОГУ SMD 5730 4 led диоди Плоштадот модул за надворешна реклама осветлување 12V бела модул

100PCS/МНОГУ SMD 5730 4 led диоди Плоштадот модул за надворешна реклама осветлување 12V бела модул

DEN 2352.00
Во достапна форма

Пристапност

Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS). За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања.72 W
зрак агол : 160 - 180 степен
големина на : 55*33 mm
Стои на струјата : 60m A на (Typ.)
Интензитетот (mcd) @ 60m A : Мин.), 80m A (Макс.-1600x3, Типичен-1800x3
Фабрика
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Должина:
33
Карактеристики:
светла
Висина:
2
Ширина:
55
Број На Модел На:
LED Модули

Избор на клиент