• Новак
Реален/Вистински Крокодил Кожата Женска Hornback Крокодил Кожа Гласник Торба Рамо Катанец Чанта

Реален/Вистински Крокодил Кожата Женска Hornback Крокодил Кожа Гласник Торба Рамо Катанец Чанта

DEN 26880.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Sequined,Да Ги Заклучуваат,Занитвам
Број На Модел На:
ANF-SJ16
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вистински Тип На Кожа:
крокодил
Тврдост:
Тешко
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
anos кожата
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна
Посебно Тело Материјал:
100% вистински крокодил кожа кожа
мулти-функција:
крокодил кожна чанта, луксузни жените чанти, жените tote торба
испорака:
Бесплатен превозот крокодил кожата tote кеса,
Функција:
Алигатор кожа кожа на жените чанта

Избор на клиент