• Новак
TriRock Нови Челик Барел Орев / Алуминиум Барел Орев за Клучните Современи Handguard Железнички 1-1/4-18 unc завршетоци со Слободен Испорака

TriRock Нови Челик Барел Орев / Алуминиум Барел Орев за Клучните Современи Handguard Железнички 1-1/4-18 unc

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Барел Орев за Клучните Современи Handgaurd Железнички
Тип : Алуминиум Барел Орев / Челик Барел Нут
Боја : Црна
Барел Орев Тема Спец. : 1-1/4-18 unc завршетоци со
Задржувајќи прстен дупка внатре дијаметар : 1.02" (26mm)
Задржувајќи прстен дупка надворешен дијаметар : 1.35" (34.4 mm)

Главните карактеристики

боја:
Алуминиум Барел Орев, Челик Барел Нут
Број На Модел На:
барел нут

Избор на клиент