• Новак
10pcs 11pin SD Картичка одговара за HP Завист 13-15-U Series

10pcs 11pin SD Картичка одговара за HP Завист 13-15-U Series

DEN 623.52
Во достапна форма

ПристапностОбичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и оставете netural / негативни повратни информации директно. Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува.
Она што е во кутијата
10pcs Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ,Осветлување
Бренд Име:
YOOGY
Пол:
Женски
Број На Модел На:
SD картичка
Тип:
SD картичка

Избор на клиент