• Новак
10Pcs/многу PC6-01 Цевка 6mm Тема Директно Throught 1/8 Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор

10Pcs/многу PC6-01 Цевка 6mm Тема Директно Throught 1/8 Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор

DEN 115.00
DEN 120.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


10 Pcs/многу PC6-01 Цевка 6mm Тема Директно Throught 1/8" Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор
ГОЛЕМИНА.
ИНЧ
ИПО
φD
Р
А
Б
H1
Х2
PC5/32-M5
PC4-M5
4
М5
4.5
20.2
10
2
PC5/32-01
PC4-01
4
1/8
6.5
20.5
10
3
PC5/32-02
PC4-02
4
1/4
8.5
19.5
14
3
PC5/32-03
PC4-03
4
3/8
9
18.9
16.8
3
PC1/4-M5
PC6-M5
6
М5
4.5
21.4
12
2
PC1/4-01
PC6-01
6
1/8
6.3
20
12
4
PC1/4-02
PC6-02
6
1/4
8.4
19.1
14
4
PC1/4-03
PC6-03
6
3/8
11.2
20.2
17
4
PC1/4-04
PC6-04
6
1/2
9.2
19.6
21
4
PC5/16-01
PC8-01
8
1/8
6.5
24.3
14
4
PC5/16-02
PC8-02
8
1/4
10
25.2
14
6
PC5/16-03
PC8-03
8
3/8
9
20.3
17
6
PC3/8-01
PC10-01
10
1/8
8
26.6
17
4
PC3/8-02
PC10-02
10
1/4
8.6
26.7
17
6
PC3/8-04
PC10-04
10
1/2
9.6
21.2
21
8
PC1/2-01
PC12-01
12
1/8
8
29.3
19
4
PC1/2-02
PC12-02
12
1/4
10
29.7
19
6
PC1/2-03
PC12-03
12
3/8
9
28.5
19
8
PC1/2-04
PC12-04
12
1/2
11
26.6
21
8
PC14-02
14
1/4
10
32.7
23.8
6
PC14-04
14
1/2
10
31.5
23.8
8
ИНЧ.
ISO.
ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CZE
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PC6-01
многу:
10pcs
Тежина:
8g

Избор на клиент