• Новак
Оригинални Голи Проектор светилка RLC-009 за PJ256D

Оригинални Голи Проектор светилка RLC-009 за PJ256D

DEN 4416.00
DEN 4800.48
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

100% Оригинални Голи Проектор светилка RLC-009 за PJ256 D
Основни Информации. Објектот RLC-009 Светилка P-VIP 150 W 1.0 E18 Фитинг за
PJ256 D животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. MOQ 1 Превозот на курирската служба DHL, Fede X, EMS, epacket,итн Испорака во Рок од 2 дена Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Главните карактеристики

Број На Модел На:
RLC-009
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
120 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дом,Бар, фаза, итн
фитинг за :
PJ256D
Број На Модел На:
RLC-009
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
150W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Избор на клиент