• Новак
220-240V 20W 900L/Ч Меур Маг Протеини Skimmer BM КРИВА 9 За Морски Резервоарот за Вода Оригиналниот Пакет

220-240V 20W 900L/Ч Меур Маг Протеини Skimmer BM КРИВА 9 За Морски Резервоарот за Вода Оригиналниот Пакет

DEN 13641.00
DEN 14359.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

барел
Карактеристики : МОДЕЛ : BM-КРИВА 9 Пумпа : РОК SP4000 Напојување : 220 V-240 V,20 W на Воздухот : 900 L/H Големина : 235*295*600 MM Капацитет : 900-1500 L
Пакетот Вклучува : 1*BM КРИВА 9
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Главните карактеристики

боја:
Бела
Големина:
BM Curve 9
Тип:
Риба
моќност:
20W
Напон:
220-240V

Избор на клиент