• Новак
10set/многу Топло стил родител-дете одговараат на зајакот ушите headband Мајка Бебе Коса Орнаменти еластична Јазол Лак Памук Коса Додатоци

10set/многу Топло стил родител-дете одговараат на зајакот ушите headband Мајка Бебе Коса Орнаменти еластична

DEN 1112.16
Во достапна форма

Пристапност


365
[size] возрасни 82*6.5 СМ деца 67*5 CM
[тежина] возрасни 21.6 g деца 14g
[материјал] памук [боја] : исто како пик (што би можеле да ни остави порака за било која боја сакате ) [Најава] : ние ќе превозот ќе случајно ако ние не добиете порака ви благодариме !

Главните карактеристики

Големина:
Size fits all
Бренд Име:
wowsorie
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Памук
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Headwear

Избор на клиент