• Новак
AUCD LED Акрилик 7 Боја Дома Декорација Ајфеловата Кула Ноќ Светлина 2017 USB Канцеларија Десктоп Осветлување Табела Светилка-15

AUCD LED Акрилик 7 Боја Дома Декорација Ајфеловата Кула Ноќ Светлина 2017 USB Канцеларија Десктоп Осветлување

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Контакт 1.
Моќност :
Можете да ги поврзете на вашата Домашна електричната места полнач за телефон или компјутер преку USB порт
Далечински funtion :
Долго притиснете ќе го вклучите/исклучите , притиснете на едно време , тоа ќе се промени една боја . Ние нудиме точка за размена на DOA објект без никакво обвинение, врати објект мора во тоа е оригинална состојба и ние не прифаќаме никакви вештачки оштетен објект.5 W
Префрлете Го Режимот : Допир Префрлате
Производ Тежина : 0. Кутија адреса, ве молиме да ги доставите вашите точно превозот адреса и телефонски број за време на обработка на плаќање. Увозни давачки, даноци и сите релевантни трошоци не се вклучени во продажба на цени и такси превозот, ние не се одговорни за ваквите трошоци доколку било.
Пакетот вклучува :
Акрилик Одбор x1
ABS База x1
USB Кабел x1
Англиски јазик Прирачник x1
Испорака 1.4 KG
LED Живот : 10,000 Часа
База : 8. Нашата мисија е да обезбеди топла производи со најдобра цена и висок квалитет на нашите клиенти од целиот свет, не сте ограничени повеќе од географско ограничување кога ќе изберете нас, сигурноста на услуга е нашиот приоритет, ние снабдување сто предмети до 50 земји дневно, само се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања.Акрилик Одбор Двострано Со Заштитна Фолија, Ве Молиме Да Се Стави Заштитна Фолија Се Отстрани Пред Да Се Користи.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,FCC,CCC
Употреба:
празник
Број На Модел На:
3D-TD15
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
AUCD
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
без батерија
Обликот:
Зграда
Напон:
5V

Избор на клиент