• Новак
EW! 3pcs/многу Гроздобер Стил Кафе & Паб Калај Знак 20x30cm Ретро Метал Слики Калај Знак Ѕид Оркестарот Слика Метал Занает Знак

EW! 3pcs/многу Гроздобер Стил Кафе & Паб Калај Знак 20x30cm Ретро Метал Слики Калај Знак Ѕид Оркестарот Слика

DEN 681.00
DEN 724.80
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


3[КС/МНОГУ кафе дизајн
Материјал : Метал
Големина : 20*30 CM
3 PCS/МНОГУ, СЛУЧАЕН ИСПОРАКА!

Главните карактеристики

Стил:
Класичен
Материјал:
Железо
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
20*30cm

Избор на клиент