• Новак
30m 144leds/m 4014 топла продажба супер-светли led хард лента luces бар светлина DC12V luces led лента + U алуминиум школка + PC покритие

30m 144leds/m 4014 топла продажба супер-светли led хард лента luces бар светлина DC12V luces led лента + U

DEN 6889.00
DEN 7488.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

30m 144leds/m 4014 топла продажба супер-светли led хард лента цврсти бар светлина DC12 V цврсти led лента + U алуминиум школка + PC покритие
Име На Производ : Под Кабинет Осветлување
Излезна моќност : 20 W/еез
Емитуваат Боја : Бело : 5000-5000k,кул Бело : 5000-7000k
Извор на светлина : 4014 SMD LED
LED Количина : 144leds/еез ;
Излез Прозрачна : 14-16 Lm по led
Влезен напон : DC 12 V
ИП Одделение : не-водоотпорен IP22
Материјал : Алуминиум
Зрак агол : 120 степени
LED работа температура : -45 C ~ +45 C
животен век : > 50.000 часа
Гаранција : 1 години
Сертификација : CE & Ro HS
ЈАСНО МАСКА
МЛЕЧНИОТ МАСКА

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
боја:
јасно маска, млечно маска
Бренд Име:
Aixy
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Должина:
102cm
Карактеристики:
Супер
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
led лента светлина 4014
Ширина:
1.8cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Wattage:
14
боја:
Бело
Школка:
U
Животот Часа:
над 50000 часа
SMD:
4014
Материјал:
Алуминиум
LED КОЛИЧИНА:
144Leds
димензија:
103cm*1.8 cm*1.5 cm
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент