• Новак
E27 110V/220V Ретро Гроздобер Двојно се Префрлите Злато Светилка Носителот Дрво Светилка База Lumiled Маса Светилка, Табела Светилка За Сијалица LED Сијалица

E27 110V/220V Ретро Гроздобер Двојно се Префрлите Злато Светилка Носителот Дрво Светилка База Lumiled Маса

DEN 343.00
DEN 403.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Прилагодливи 3 in1 E27 База LED Сијалицата во Држачот Штекер Splitter Светлина, Крушка Светилка Адаптер Носителот 1 до 3 Светилка Основи
Спецификации :
База тип : стандард E27 база
Поддршка моќност : 250 W секоја вдлабнатина
Боја : бела
Големина : 11x11cm(R x H)
Школка материјал : PBT
Номиналниот напон : 90 V-240 V
Погоден за : Дома и Студио бел ден светилки во фотографска употреба. Пакување, Вклучувајќи : 1pcs*E27 3 E27 Светилка База

Главните карактеристики

Бренд Име:
gooit
База Материјал:
Метал,ABS
Гаранција:
1
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Карактеристики:
3 во 1 e27
Број На Модел На:
3 во 1 E27 Светилка База
Тип На Објект:
Светилка Основи

Избор на клиент