• Новак
50pcs/пакет Новина Ноќ Светлина кревет соба декорација ЕУ & НИ Plug Индукција Сон Печурки Светилка 220V 0.2 w led светла ноќ

50pcs/пакет Новина Ноќ Светлина кревет соба декорација ЕУ & НИ Plug Индукција Сон Печурки Светилка 220V 0.2

DEN 3359.00
DEN 3535.68
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.
Спецификација :
Име : печурки ноќ светилка
диск : 220v/110v
моќност : 0.2 w
осветлување боја : црвена,жолта,сина,зелена,бела
Прекинувач : копче
Пакет Се Вклучени :
50 x печурки Светилка

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
печурки
Wattage:
0-5W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
ноќ светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
печурки ноќ светлина
Бренд Име:
Aixy
Тип На Батерија:
без батерија

Избор на клиент