• Новак
2 ПАРЧИЊА Ретро Бамбус Цинк легура Фиока Кабинет се Справи со Мебел се повлече Knob Антички Месинг декоративни вратата копчиња 64mm 96mm 128mm

2 ПАРЧИЊА Ретро Бамбус Цинк легура Фиока Кабинет се Справи со Мебел се повлече Knob Антички Месинг декоративни

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга. Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност).Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек .
Испорака
1.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба
Објектот Слики
Плаќање
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.

Главните карактеристики

боја:
64mm, 96mm, 128mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Европски
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
додаток:
со завртки
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
64mm 96mm 128mm

Избор на клиент