• Новак
Freeshipping трговија на големо легура rosary pendant крст, сребро верски католичката делови шарм крсте крст, Св. Бенедикт крст

Freeshipping трговија на големо легура rosary pendant крст, сребро верски католичката делови шарм крсте крст,

DEN 442.56
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HT0021-X
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Големина:
about 50*27cm

Избор на клиент