• Новак
Multilayer Кристал Камен Триаголник Pendant Ѓердан Жените Злато Синџир Панк Долги Ѓердани Приврзоци 2017 Накит SNE160068

Multilayer Кристал Камен Триаголник Pendant Ѓердан Жените Злато Синџир Панк Долги Ѓердани Приврзоци 2017 Накит

DEN 196.00
DEN 326.40
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Multilayer Кристал Тиркизна Триаголник Pendant Ѓердан Жените Злато Синџир Панк Долги Ѓердани Приврзоци 2016 Година Накит SNE160068 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 40*50*60см Синџир Тип : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Кристал Триаголник Multilayer Ѓердан За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
szelam
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
40*50*60cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Панк
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SNE160068103
категорија:
моден накит
Накит Тип:
Ѓердани & Приврзоци
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
мулти слој ѓердан:
multilayer ѓердан
злато позлатен ѓердан:
златен ѓердан
Триаголник Pendant Ѓердан Жени:
Триаголник Pendant Ѓердан
кристал ѓердан:
кристал pendant ѓердан
Кристал Pendant Мулти слој Ѓердан:
rystal Pendant Multilayer Ѓердан
2016 Лето Кристал Pendant Ѓердан:
2016 Лето Нови Девојки Ѓердан
Женски Накит:
Жените Долго Ѓердан

Избор на клиент