• Новак
39210-3C100 39210-3C400 39210-3C700 39210-3C820 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2006-2010 HYUNDAI SONATA 234-4854

39210-3C100 39210-3C400 39210-3C700 39210-3C820 Кислород Сензор Ламбда Сензор За 2006-2010 HYUNDAI SONATA 234-4854

DEN 1508.00
DEN 2093.76
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас.
** **
Наместо Дел # :
39210-3 C100, 39210-3 C400, 39210-3 C700, 39210-3 C820, 39210-3 C830, 39210-3 C860
-
ПРИМЕНА : HYUNDAI AZERA 2006-2011 HYUNDAI ПРИДРУЖБА 2007-2010 HYUNDAI GENESIS 2009 HYUNDAI GENESIS COUPE 2010-2012 ГОДИНА HYUNDAI GENESIS СЕДАН 2010-2011 HYUNDAI SANTA FE 2007-2009 HYUNDAI SONATA 2006-2010 HYUNDAI VERACRUZ 2007-2012 KIA AMANTI 2007-2009 KIA BORREGO 2009-2011 KIA SEDONA 2006-2010 KIA SORENTO 2007-2009 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. 15% restocking такса може да се примени. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата.

Главните карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Јапонија
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Осветленост Дел Број:
39210-3C400, 39210-3C700, 39210-3C820
Другиот Дел Број:
39210-3C830, 39210-3C860,234-4854
Sonata-Година:
2006,2007,2008,2009,2010
Hyundai Модел:
Sonata
Производителот Дел Број:
39210-3C100

Избор на клиент