• Новак
Поставен Сребро Нерѓосувачки Челик Мажите Момчето Сребрен Тон Кралот Лав Pendant Ѓердан Бел Камен Collares Pentagrama

Поставен Сребро Нерѓосувачки Челик Мажите Момчето Сребрен Тон Кралот Лав Pendant Ѓердан Бел Камен Collares

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи. Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање . Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Granny Шик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Обликотшема:
Лав
Тип На Објект:
Pendant
Обликот:
како Слика
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Pendant Големина:
40mm*26mm
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Кутија Синџир:
Погледнете како слика

Избор на клиент