• Новак
Цвет Кристал Студ Обетки За Жените Сребро Кубни Циркони Сини Кристал Earring Мода Уво Накит Додатоци Pendientes

Цвет Кристал Студ Обетки За Жените Сребро Кубни Циркони Сини Кристал Earring Мода Уво Накит Додатоци Pendientes

DEN 13.00
DEN 120.00
-89 %
Во достапна форма

Пристапност


Цвет Кристал Студ Обетки За Жените Сребро Кубни Циркони Сини Кристал Earring Мода Уво Накит Додатоци Pendientes
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Злато Сребро Количина : 1 пар

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Број 55
боја:
Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално

Избор на клиент