• Новак
1pc 1.5 м*1.5 m Нето Светла Божиќ Свадба Партија Градина Декорација 96led AC напон 220V ЕУ Plug Бесплатен Превозот

1pc 1.5 м*1.5 m Нето Светла Божиќ Свадба Партија Градина Декорација 96led AC напон 220V ЕУ Plug Бесплатен Превозот

DEN 401.00
DEN 422.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1pc 1.5 м*1.5 m Нето Светла Божиќ Свадба Партија Градина Декорација 96led AC напон 220 V ЕУ Plug Бесплатен Превозот
Карактеристики 100% Сосема Нов. Кабел боја : Бела Запалени Светилки во Боја : Топло Бела, кул бело, сино, RGB, зелена, црвена, жолта, виолетова, розова Материјал : пластични светилки/жица LED кол : 96pieces Влезен напон : AC220 V Plug стандард : ЕУ String Светлина Големина : 1.5 m(L)*1.5 m(W) Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема инсталација флексибилност отпорни на Вода, но не Потопување во вода. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен на) Пакет, Вклучувајќи : 1pcs* LED Нето Светлина
Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
150cm
Карактеристики:
led божиќ светла
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,УЛ
боја:
Бела
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
led завеси светлина
Тип На Батерија:
AC-220V
Напон:
220V
Приклучокот стандард:
US
Водоотпорен:
Yes

Избор на клиент